O nás
214
page-template-default,page,page-id-214,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O nás

O nás

Športový areál Patrónka sa nachádza v príjemnom tichom prostredí neďaleko centra mesta, v mestskej časti Staré mesto – Patrónka.

V areáli sa nachádza 6 antukových tenisových dvorcov, 1 betónový tenisový dvorec a 6 ihrísk na plážový volejbal. Návštevníci môžu využívať aj voľnú trávnatú plochu, šatne, sprchy a WC.

Priamo v areáli sa nachádza aj bufet s terasou pre rýchle občerstvenie a pre náročnejších aj reštaurácia.

K dispozícii je pre návštevníkov aj parkovisko a servisné stredisko s predajňou doplnkov na tenis, lyžovanie a plážový volejbal.

Telovýchovná jednota Slovan Patrónka bola založená v roku 1950. Od roku 1975 začala užívať pozemok na Patrónke, na ktorom postupne vybudovala všetky športoviská. Športový areál Patrónka na Lovinského 43 v Bratislave je jedinečný svojou polohou a dostupnosťou v širšom centre Bratislavy. Predstavuje tak jednu z mála príležitostí k realizácii športových aktivít pre obyvateľov hlavného mesta.