Eventy
588
page-template-default,page,page-id-588,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Eventy

Firemné eventy, grilovačky

Šport areál Patronka je ideálnym miestom na akýkoľvek športový event, firemný turnaj, či firemnú oslavu. K dispozícii je 6 tenisových kurtov, 6 volejbalových kurtov, 2000 m2 trávnatej plochy, bar a reštaurácia. Pripravíme pre Vás event, zorganizujeme súťaže, zabezpečíme grilovanie, či menu podľa vašich predstáv.

PATRONKIADA

Máte športového a tímového ducha? Chcete sa zabaviť a zvíťaziť vo výnimočných disciplínach a následne zážiť príjemný večer s grilovačkou?

Práve pre Vás sme pripravili športové tímové hry v štýle olympiády. Účastníci hier si pri príchode žrebujú účasť v jednotlivých tímoch. Vybraní členovia tímu vztýčia patronkiádsku vlajku, následne vybraný člen tímu zapáli patronkiádsky oheň. Tímy nominujú do jednotlivých súťaží svojich športovcov, tí zbierajú body v súťažiach pre svoj tím.

Naše atrakcie si môžete prenajať na event mimo nášho areálu.